Броньовані двері для Вашого будинку, квартири, офісу або іншого приміщення - це профільний напрямок виробничої діяльності ТМ "ЦЕРБЕР". На сучасному ринку дверей м.Харкова компанія "ЦЕРБЕР" успішно працює з 2002 року. В основі нашого виробництва лежать передові технології та сучасні матеріали, глибокі знання у дизайні та проектуванні дверей, високий професіоналізм наших співробітників.

Двері металеві від ТМ "ЦЕРБЕР" - це складна конструкція, яка дозволяє не лише захистити будинок, а й зберегти в ньому тепло та тишу. Дверне полотно сучасних вхідних дверей - це багатошарова конструкція з металу, теплоізоляції та спеціальних гумових ущільнювачів по периметру. Завдяки цим елементам, вхідні двері перешкоджають несанкціонованому проникненню, мають високі тепло- та звукоізоляційні властивості.

Купити вхідні двері у Харкові в наш час не становить складності. Основне завдання – зробити правильний вибір. Завдяки використанню сучасних оздоблювальних матеріалів - МДФ-панелей, порошкового фарбування, ПВХ-плівок, вхідні сталеві двері для квартир, приватних будинків та офісів перетворюються на справжні твори дизайнерського мистецтва. Імітація різних порід дерева, будь-які відтінки та фактура - все це сьогодні доступно при виборі вхідних дверей. Важливо, що навіть залишаючись на вулиці - під палючим сонцем і дощем - вхідні двері від ТМ "ЦЕРБЕР" залишаються красивими і служать безвідмовно протягом довгих років.

Ціни на броньовані двері у нас мінімальні, без невиправданих накруток, оскільки ми є виробниками. Всі наші вироби комплектуються лише найбільш надійними замками та фурнітурою. Наші клієнти самі обирають розміри, комплектацію та дизайн дверей. Металеві вхідні двері "ЦЕРБЕР" - це практично необмежений вибір стилю та розміру, і завжди чудові характеристики якості.

Купити броньовані двері від ТМ "ЦЕРБЕР" - означає отримати сучасний висококласний сервіс, професійні грамотні консультації фахівців, доступність та якість продукції. Звертайтесь за покупкою вхідних броньованих дверей у компанію "ЦЕРБЕР"!

Ворота и двери на заказ Zerber ! Качество, гарантия, доступная стоимость